სასაზღვრო პოლიციის უფროსმა ნატოს სამხედრო მეკავშირე ოფიცერთან გამოსამშვიდობებელი შეხვედრა გამართა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სასაზღვრო პოლიციის უფროსმა, ნიკოლოზ შარაძემ ნატოს სამხედრო მეკავშირე ოფიცერთან გამოსამშვიდობებელი შეხვედრა გამართა. გინტარას ბაგდონასმა საქართველოში სამწლიანი მისია დაასრულა.
ნიკოლოზ შარაძემ ნატოს მეკავშირე ოფიცერს მადლობა გადაუხადა საქართველოში ნაყოფიერი საქმიანობისა და ნატო-საქართველოს თანამშრომლობის გაღრმავებაში შეტანილი წვლილისთვის და მადლობის სიგელი გადასცა.
შეხვედრას ნატოს სამეკავშირეო ოფისის ხელმძღვანელი როზარია პუგლისი დაესწრო. მან სასაზღვრო პოლიციის უფროსს ნატოს ახალი მეკავშირე ოფიცერი, პოლკოვნიკი რუსენ აბიდინოღლუ წარუდგინა.

Head of Border Police Held a Farewell Meeting with NATO Military Liaison Officer
The Head of MIA Border Police, Nikoloz Sharadze, held a farewell meeting with the NATO Liaison Officer. Gintaras Bagdonas completed the three-year mission in Georgia.
Nikoloz Sharadze thanked the NATO Liaison Officer for his fruitful work in Georgia and his contribution to the deepening of NATO-Georgia cooperation and handed over a certificate of appreciation.
The Head of NATO Liaison Office, Rosaria Puglisi, also attended the meeting. She introduced the new NATO Liaison Officer, Colonel Rusen Abidinoglu, to the Head of Border Police.